Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
GurmanTV
Medoks Spot

Soutěž

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA WINE PRAGUE 2017  (soutěž ukončena)

V naší soutěži máte možnost vyhrát od společnosti ZAPA GASTRO celkem deset párů vstupenek na vinařský veletrh Wine Prague 2017, který se uskuteční ve dnech 29. až 31. května na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Nápovědu najdete také na www.zapagastro.cz

Jaká vína budete moci ochutnat na stánku ZAPA GASTRO při veletrhu Wine Prague 2017?

d) španělská vína

e) italská vína

f) vína z Moravy

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 29. května 2017 na číslo 777 862 625. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 vyhrávají. Výherci soutěže budouvyrozuměni prostřednictvím SMS.

 

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA OCHUTNÁVKU ITALSKÝCH VÍN!

Hrajte s GWC (Grand Wine Club) o dvě vstupenky na ochutnávku vín italského vinařství TENUTA LUISA, která se uskuteční dne 17. června v Olomouci, hotelu Arigone, od 18 hod.

Mezi ingrediencemi cuvée GRAND jsou Rulandské bílé a Rulandské šedé. Jak se tyto odrůdy nazývají ve většině vinařského světa a ze kterého světového regionu pocházejí (kraj a země)?

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 10. června 2017 na číslo 777 862 625. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 6 a 18 vyhrávají. Výherci soutěže budou vyrozuměni prostřednictvím SMS.

 

 

 

SOUTĚŽ O POUKAZ NA TŘÍCHODOVÉ MENU PRO DVĚ OSOBY (soutěž ukončena)

V naší soutěži máte možnost vyhrát jeden poukaz pro dvě osoby na tříchodové menu v restauraci Symfonie ve Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. Nápovědu najdete také na www.augustian.cz

Kolikáté výročí slaví letos Wellness & spa hotel Augustiniánský dům?

a) 5. výročí

b) 6. výročí

c) 7. výročí

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 15. dubna 2017 na číslo 777 862 625. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatel správné odpovědi s pořadovým číslem 22 vyhrává. Výherce soutěže bude vyrozuměn prostřednictvím SMS.

 

 

 

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
Ogar Hotel a valašský šenk     Hotel La Fresca     zlin.cz    
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2017, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz